Wypełnij formularz kontaktowy

Wyślij
wiadomość
Wiadomość wysłana
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie

Kliknij tutaj aby zwinąć formularz

tel: 790 853 308 fax: (12) 378 33 30

O firmie

mk bruk brukarstwo kraków

Firma MK BRUK zaprasza do współpracy zarówno firmy jak i inwestorów prywatnych w zakresie prac brukarskich , sprzedaży kostki brukowej oraz transportu materiałów sypkich.

DOŚWIADCZENIE:

Działamy na rynku od 2002 roku przez co doświadczenie nabyte w ciągu 10 lat pozwala nam podjąć się każdego nawet najtrudniejszego zlecenia. Solidność naszych prac poparte jest wieloma referencjami , które są do wglądu na życzenie klienta.

GWARANCJA:

Na wszystkie przez nas wykonane prace udzielamy pisemnej gwarancji na okres od 3 lat. Gwarancja obejmuje zarówno prace wykonawcze jaki i ukryte wady produktów. Gwarantujemy również że materiały używane podczas prac są najwyższej jakości. Kruszywo na podbudowę sprowadzamy tylko z kamieniołomu w Zalasie oraz Niedźwiedziej Górze. Kostka brukowa , którą Państwu przywozimy pochodzi od renomowanych producentów takich jak LIBET,BRUK-BET oraz POLBRUK.

SATYSFAKCJA:

Efektem tego wszystkiego jest ładnie prezentująca się przez lata nawierzchnia z kostki brukowej. Sprawia to , że Klienci którzy nam zaufali są zadowoleni ze współpracy z nami i polecają nas kolejnej rzeszy Klientów. Wybranie nas jako wykonawcę Państwa inwestycji sprawi , że będzie to przyjemna i bezstresowa inwestycja na lata.

Zapraszam do współpracy

Marcin Kiebzak