O firmie

Firma MK BrukFirma MK BRUK zaprasza do współpracy zarówno firmy jak i inwestorów prywatnych w zakresie prac brukarskich, sprzedaży kostki brukowej oraz transportu materiałów sypkich.

Doświadczenie:

Działamy w branży brukarskiej od 2000 roku. Doświadczenie nabyte na przestrzeni ponad 20 lat pozwala nam na podjęcie się każdego, nawet najtrudniejszego zlecenia. Wykonaliśmy kilkaset inwestycji głównie dla inwestorów prywatnych oraz dla sektora publicznego. Posiadamy własne zaplecze sprzętowe. Nasze realizacje poparte są wieloma referencjami, które udostępniamy każdemu klientowi.

Gwarancja:

Na nasze realizacje każdorazowo udzielamy gwarancji minimum na okres 3 lat. Gwarancja obejmujemy zarówno wykonanie inwestycji jak i dostarczone materiały. Do realizacji zleceń używamy tylko atestowanych materiałów najwyższej jakości, które gwarantują długotrwałe, bezusterkowe użytkowanie nawierzchni. Kruszywo użyte podczas prac pochodzi tylko i wyłącznie z naturalnych kamieniołomów w Zalasie i Niedźwiedziej Górze. Współpracujemy tylko z renomowanymi producentami kostki brukowej takich jak: BRUK BET, LIBET, SEMMELROCK.

Satysfakcja:

Jakość naszej pracy owocuje tym, iż obecnie w większości wykonujemy prace z polecenia. Wybranie nas jako wykonawcę Państwa inwestycji sprawi, że będzie to przyjemna i bezstresowa inwestycja, a Państwa nawierzchnia z kostki zachowa swój bardzo dobry wygląd przez długie lata.

Zapraszam do współpracy

Brukarstwo MK BRUK

Kostka brukowa Kraków

Specjalizujemy się w robotach drogowo – brukarskich.

Realizujemy zlecenia na terenie Krakowa i okolic.

Copyright © 2024 MK BRUK - Brukarstwo, Kostka Brukowa Kraków. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja GRUPA EURO